Termoregulator RT-2 (1)

Termoregulator RT-2

Termoregulator RT-2 Idealnie nadaje się do większości terrariów, akwariów a także inkubatorów. Urządzenie posiada kabel zasilający o długości 130cm a także kabel z sondą do mierzenia temperatury o długości ok. 90cm. To urządzenie może współpracować ze wszystkimi elementami grzejącymi, których suma mocy nie przewyższa 1000W ponieważ do takiej mocy działa RT-2.
ładowanie
38,99
PLN
za
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

Termoregulator RT-2 Idealnie nadaje się do większości terrariów, akwariów a także inkubatorów. Urządzenie posiada kabel zasilający o długości 130cm a takze kabel z sondą do mierzenia temperatury o długości ok. 90cm.  To urządzenie może współpracować ze wszystkimi elementami grzejącymi, których suma mocy nie przewyższa 1000W ponieważ do takiej mocy działa RT-2.

Termoregulator RT-2 jest bardzo prosty w obsłudze, wystarczy postawić go blisko terrarium lub inkubatora, lub innego miejsca gdzie ma być utrzymywana stała temperatura. Następnie należy do gniazda regulatora włożyć wtyczkę przewodu zasilającego z urządzenia grzewczego, ustawić żądaną temperaturę na pokrętle regulatora i umieścić czujkę temperatury w miejscu gdzie chcemy kontrolować grzanie, ale koniecznie jak najdalej od źródła ciepła. Na koniec wkładamy wtyczkę przewodu zasilającego termoregulatora do gniazda sieci elektrycznej 230V. Od tego momentu regulator będzie włączał i wyłączał grzanie z dokładnością około 0,2 °C. W celu ułatwienia kontroli działania urządzenia sterującego wyposażono go w lampkę kontrolną sygnalizującą włączanie urządzeń grzejnych.

 

DANE TECHNICZNE

Regulacja temperatury: od 15 °C do 36 °C

Dokładność: +/-0,2 °C

Dokładność skalowania: +/-0,5 °C

Maksymalna moc (wszystkich podłączanych urządzeń): 1000 wat.

Zasilanie: 230V/ 50Hz

Waga: ~250g

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
ładowanie

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl